Электронды кран таразылары TOR OCS-TY 5T (X)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Жалпы | |
| Салмақ | 19 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 490 |
| Өлшемдері (мм) | 496х280х190 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 692 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 5000 |
| Пульттің әрекет ету қашықтығы, м | 10 |
| Өлшеудің дискреттілігі, кг | 2,0 |
| Пульт бар | инфрақызыл қашықтан басқару пульті |
| Дәлдік сыныбы (МЕМСТ OIML R 76-1-2011) | орташа |
| Қойма ассортиментінің матрицасы | Тапсырыс беру |
| Ең аз жүктеме, кг | 40 |
| Таразылар моделі | OCS-TY |
| Сатып алуға болады | Y |
| Өлшеу қателігі +/-, кг | 5 |
| Ашық ауада жұмыс істеу | + |
| Резерв | a:20:{i:370;i:0;i:371;i:1;i:372;i:1;i:373;i:0;i:374;i:0;i:375;i:0;i:378;i:0;i:379;i:1;i:380;i:0;i:381;i:0;i:393;i:0;i:399;i:1;i:401;i:0;i:406;i:0;i:412;i:0;i:413;i:0;i:417;i:0;i:445;i:0;i:446;i:0;i:653;i:0;} |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Айдар | Қойма жабдықтары |
| Тауарларды сұрыптау | Тауарларды сұрыптау |
| Өндіруші ел | Китай |
| Температуралық режим | -20°C…+40°C |
| Дисплей түрі | 30 мм, 5 таңбалы жарықдиодты |
| Деңгей1 | Таразы |
| 2 деңгей | Крандық |
| Салыстырып тексеру бөлімшесінің бағасы, кг | 2 |
| Салыстырып тексеру бөлімшелерінің саны | 2500 |
| Қаптаманың ені, мм | 300 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



