Жинақтаушы TOR CDD10R-E
Өздігінен жүретін жинақтағыш 1,0 т 3,3 м TOR CDD10R-E (ілесіп жүретін)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Көтеру биіктігі | 3300 мм |
| Жүк көтергіштігі | 1000 кг |
| айналудың минималды радиусы | 1365 мм |
| Өз салмағы | 560 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қозғалтқыштардың жалпы қуаты | 2.85 кВт |
| Түрі | штабелер |
| штабелер түрі | Электр |
| Ауырлық орталығы | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея, Қ/А | 2х(12/105) |
| Салмақ | 560 кг |
| Бүктелген күйдегі биіктігі, мм | 2200 |
| Көтеру биіктігі, мм | 90 |
| Көтеру биіктігі, мм | 3300 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 2200 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 1748 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 1000 |
| Айырлардың ұзындығы, мм | 1070 |
| Жерді тазарту, мм | 26 |
| Ең жоғары қисаю бұрышы (жүкпен/жүксіз), % | 6/15 |
| Дөңгелектердің материалы | Полиуретан |
| Сатып алуға болады | Y |
| Қозғалыс қозғалтқышының қуаты, кВТ | 0,65 |
| Қозғалыс қозғалтқышының қуаты, а.к. | 0,88 |
| Көтеру қозғалтқышының қуаты, кВТ | 2,2 |
| Оське түсетін жүктеме, алдыңғы/артқы, жүксіз, кг | 405/145 |
| Оське түсетін жүктеме, алдыңғы/артқы, жүкпен, кг | 515/1063 |
| Жалпы биіктігі, мм | 2200 |
| Жалпы ұзындығы, мм | 1748 |
| Жалпы ені, мм | 800 |
| Қозғалыс | толығымен электрлік |
| Бұрылу радиусы, мм | 1365 |
| Жетек доңғалағының өлшемі, мм | 195х70 |
| Теңгерімнің айналмалы дөңгелектерінің өлшемі, мм | 150х60 |
| Төсеме біліктерінің өлшемі, мм | 80х70 |
| Резерв | a:20:{i:370;i:0;i:371;i:0;i:372;i:0;i:373;i:0;i:374;i:0;i:375;i:0;i:378;i:0;i:379;i:0;i:380;i:0;i:381;i:0;i:393;i:0;i:399;i:0;i:401;i:0;i:406;i:0;i:412;i:0;i:413;i:0;i:417;i:0;i:445;i:0;i:446;i:0;i:653;i:0;} |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Түсіру жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), мм/с | 140/140 |
| Қозғалыс жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), км/сағ | 5/6 |
| Көтеру жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), мм/с | 120/220 |
| Тауарларды сұрыптау | Тауарларды сұрыптау |
| Батарея түрі | қорғасын-қышқыл |
| Тежегіш түрі | электромагниттік |
| Жүктеме орталығы, мм | 600 |
| Айырлардың ені, мм | 570 |
| Өту жолының ені (1000х1200 паллет), мм | 2218 |
| Өту жолының ені (800х1200 паллет), мм | 2173 |
| Қаптаманың ені, мм | 800 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



