Стекер TOR CTD30/16
Электр көтергіші 3,0 т 1,6 м гидравликалық штабелер TOR CTD30/16
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Көтеру биіктігі | 1600 мм |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| айналудың минималды радиусы | 1500 мм |
| Өз салмағы | 455 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | штабелер |
| штабелер түрі | Электр |
| Ауырлық орталығы | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея, Қ/А | 12/120 |
| Науқандық тауар | Иә |
| Салмақ | 455 кг |
| Көтеру биіктігі, мм | 85 |
| Көтеру биіктігі, мм | 1600 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 2080 |
| Аккумулятордың габариттері, мм | 500х185х213 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 1700 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 3000 |
| Артқы дөңгелектердің диаметрі, мм | 80х93 |
| Алдыңғы дөңгелектердің диаметрі, мм | 180х50 |
| Айырлардың ұзындығы, мм | 1150 |
| Жерді тазарту, мм | 25 |
| Сатып алуға болады | Y |
| Қозғалтқыштың қуаты, кВТ | 1,6 |
| Жалпы биіктігі, мм | 2080 |
| Жалпы ұзындығы, мм | 1700 |
| Жалпы ені, мм | 800 |
| Бұрылу радиусы, мм | 1500 |
| Резерв | a:20:{i:370;i:0;i:371;i:0;i:372;i:1;i:373;i:0;i:374;i:0;i:375;i:0;i:378;i:0;i:379;i:0;i:380;i:0;i:381;i:0;i:393;i:0;i:399;i:0;i:401;i:0;i:406;i:0;i:412;i:0;i:413;i:0;i:417;i:0;i:445;i:0;i:446;i:0;i:653;i:0;} |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Түсіру жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), мм/с | 280 |
| Көтеру жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), мм/с | 90/60 |
| Тауарларды сұрыптау | Тауарларды сұрыптау |
| Батарея түрі | қорғасын-қышқыл |
| Жүктеме орталығы, мм | 500 |
| Айырлардың ені, мм | 550 |
| Қаптаманың ені, мм | 800 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



