Жүк көтергіш таль 13Т10426
Электрлік таль г/п 2,0 т Н - 9 м, типі 13Т10426
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Көтеру биіктігі | 9 м |
| Жүк көтергіштігі | 2000 кг |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 380 В |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдық түрі | Таль |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 290 кг |
| Биіктігі | 767 мм |
| Ұзындығы | 856 мм |
| Ені | 884 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Көтеру биіктігі, м | 9 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 805 |
| Өлшемдері (мм) | 856х884х767 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 1060 |
| Жүк көтергіштігі, т | 2 |
| Арқанның диаметрі, мм | 10 |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Полиспасттың еселігі | 2/1 |
| Қозғалыс қозғалтқышының қуаты, кВТ | 0,25 |
| Көтеру қозғалтқышының қуаты, кВТ | 3 |
| Күштік тізбектің кернеуі, В | 380 |
| Қос таврлы арқалықтың нөмірі | 30М-45М |
| Резерв | a:21:{i:370;i:0;i:371;i:0;i:372;i:0;i:373;i:0;i:374;i:0;i:375;i:0;i:378;i:0;i:379;i:0;i:380;i:0;i:381;i:0;i:393;i:0;i:399;i:0;i:401;i:0;i:406;i:0;i:412;i:0;i:413;i:0;i:417;i:0;i:445;i:0;i:446;i:0;i:653;i:0;s:0:"";i:0;} |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Қозғалыс жылдамдығы, м/мин | 20 |
| Көтерілу жылдамдығы, м/мин | 8 |
| Құрылыстың биіктігі, мм | 1120 |
| Температуралық режим | -20+40°С |
| Қозғалыс түрі | жылжымалы |
| Көтергіштің түрі | электрлік |
| Қаптаманың ені, мм | 575 |
| орындалуы | жалпы өнеркәсіптік |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



