Ксилин CDDRD10 жинақтағышы
Өздігінен жүретін 1,0 т 1,95 м КСИЛИН CDDRD10 жеңіл (ілесіп жүретін) жинақтағыш
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xilin |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Көтеру биіктігі | 1950 мм |
| Жүк көтергіштігі | 1000 кг |
| айналудың минималды радиусы | 1338 мм |
| Өз салмағы | 620 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | штабелер |
| штабелер түрі | Электр |
| Ауырлық орталығы | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея, Қ/А | 24/85 |
| Салмақ | 620 кг |
| Аккумулятордың салмағы, кг | 50 |
| Бүктелген күйдегі биіктігі, мм | 2330 |
| Көтеру биіктігі, мм | 90 |
| Көтеру биіктігі, мм | 1950 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 2000 |
| Аккумулятордың габариттері, мм | 255×165×230 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 1900 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 1000 |
| Айырлардың ұзындығы, мм | 1150 |
| Көтерудің максималды биіктігі, мм | 1950 |
| Қозғалыс қозғалтқышының қуаты, кВТ | 0,65 |
| Қозғалыс қозғалтқышының қуаты, а.к. | 0,88 |
| Жалпы биіктігі, мм | 2330 |
| Жалпы ұзындығы, мм | 1860 |
| Жалпы ені, мм | 820 |
| Бұрылу радиусы, мм | 1338 |
| Жетек доңғалағының өлшемі, мм | 250х70 |
| Теңгерімнің айналмалы дөңгелектерінің өлшемі, мм | 150х60 |
| Төсеме біліктерінің өлшемі, мм | 80х70 |
| Резерв | a:21:{i:370;i:0;i:371;i:0;i:372;i:0;i:373;i:0;i:374;i:0;i:375;i:0;i:378;i:0;i:379;i:0;i:380;i:0;i:381;i:0;i:393;i:0;i:399;i:0;i:401;i:0;i:406;i:0;i:412;i:0;i:413;i:0;i:417;i:0;i:445;i:0;i:446;i:0;i:653;i:0;s:0:"";i:0;} |
| Брендтің отаны | Китай |
| Түсіру жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), мм/с | 0,16/0,11 |
| Қозғалыс жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), км/сағ | 5,3/5,6 |
| Көтеру жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), мм/с | 0,11/0,19 |
| Батарея түрі | cвинцово-кислотный |
| Жүктеме орталығы, мм | 600 |
| Айырлардың ені, мм | 570 |
| Өту жолының ені (800х1200 паллет), мм | 2220 |
| Қаптаманың ені, мм | 820 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



