TOR YL450S гидравликалық 0,45 т 1,5 м электр көтергіші және таразы бар жинақтағыш бөшке жинағыш
- Бар
- Коды:1023080
Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 400 000 ₸
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
TOR YL450S жинақтағышы
Электр көтергіші және таразылары бар гидравликалық 0,45 т 1,5 м TOR YL450S стекер-боккоантаторы
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Көтеру биіктігі | 1500 мм |
| Жүк көтергіштігі | 450 кг |
| Өз салмағы | 165 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | штабелер |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 165 кг |
| Көтеру биіктігі, мм | 1500 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 1275 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 1520 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 450 |
| Резерв | a:21:{i:370;i:0;i:371;i:0;i:372;i:0;i:373;i:0;i:374;i:0;i:375;i:0;i:378;i:0;i:379;i:0;i:380;i:0;i:381;i:0;i:393;i:0;i:399;i:0;i:401;i:0;i:406;i:0;i:412;i:0;i:413;i:0;i:417;i:0;i:445;i:0;i:446;i:0;i:653;i:0;s:0:"";i:0;} |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Қаптаманың ені, мм | 1050 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



