Жүк көтергіш таль TOR
Электр таль TOR ТЭК CD г/п 16,0 т 24 м (модель N)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Көтеру биіктігі | 24 м |
| Жүк көтергіштігі | 16000 кг |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 380 В |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдық түрі | Таль |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1230 кг |
| Ұзындығы | 2969 мм |
| Ені | 1055 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Көтеру биіктігі, м | 24 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 3311 |
| Өлшемдері (мм) | 2969х1055х2200 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 1830 |
| Жүк көтергіштігі, т | 16 |
| Арқанның диаметрі, мм | 17,5 |
| Пульт кабелінің ұзындығы, м | 22,5 |
| Қорғау сыныбы | IP44 |
| Қозғалыс қозғалтқышының қуаты, кВТ | 0,8 |
| Көтеру қозғалтқышының қуаты, кВТ | 13 |
| Күштік тізбектің кернеуі, В | 380 |
| Бір жылдамдықты | Иә |
| Резерв | a:21:{i:370;i:0;i:371;i:0;i:372;i:0;i:373;i:0;i:374;i:0;i:375;i:0;i:378;i:0;i:379;i:0;i:380;i:0;i:381;i:0;i:393;i:0;i:399;i:0;i:401;i:0;i:406;i:0;i:412;i:0;i:413;i:0;i:417;i:0;i:445;i:0;i:446;i:0;i:653;i:0;s:0:"";i:0;} |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Қозғалыс жылдамдығы, м/мин | 18 |
| Көтерілу жылдамдығы, м/мин | 3,5 |
| Тауарларды сұрыптау | Тауарларды сұрыптау |
| Температуралық режим | -20+40°С |
| Қозғалыс түрі | жылжымалы |
| Көтергіштің түрі | электрлік |
| Қаптаманың ені, мм | 626 |
| орындалуы | жалпы өнеркәсіптік |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



