Жинақтағыш TOR IWS15S-3300
Өздігінен жүретін жинақтағыш 1,5 т 3,3 м TOR IWS15S-3300 (ілесіп жүретін)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Көтеру биіктігі | 3300 мм |
| Жүк көтергіштігі | 1500 кг |
| айналудың минималды радиусы | 1460 мм |
| Өз салмағы | 499 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қозғалтқыштардың жалпы қуаты | 2.85 кВт |
| Түрі | штабелер |
| штабелер түрі | Электр |
| Ауырлық орталығы | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея, Қ/А | 2х(12/75) |
| Салмақ | 499 кг |
| Аккумуляторсыз салмағы, кг | 469 |
| Шығарылған күйдегі биіктік, мм | 3790 |
| Бүктелген күйдегі биіктігі, мм | 2180 |
| Корпустың биіктігі, мм | 760 |
| Көтеру биіктігі, мм | 90 |
| Көтеру биіктігі, мм | 3300 |
| Сабы бар биіктігі, мм | 1320 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 3790 |
| Аккумулятордың габариттері, мм | 2х(260х172х214) |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 1750 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 1500 |
| Айырлардың ұзындығы, мм | 1125 |
| Жерді тазарту, мм | 30 |
| Доңғалақ базасы, мм | 1231 |
| Дөңгелектер саны, дана | 4 |
| Дөңгелектердің материалы | Полиуретан |
| Қозғалыс қозғалтқышының қуаты, кВТ | 0,65 |
| Қозғалыс қозғалтқышының қуаты, а.к. | 0,88 |
| Көтеру қозғалтқышының қуаты, кВТ | 2,2 |
| Жалпы ұзындығы, мм | 1750 |
| Жалпы ені, мм | 820 |
| Қозғалыс | Толығымен электрлік |
| Еңсерілетін еңіс (жүкпен/жүксіз), % | 5/7 |
| Бұрылу радиусы, мм | 1460 |
| Жетек доңғалағының өлшемі, мм | 210 |
| Теңгерімнің айналмалы дөңгелектерінің өлшемі, мм | 180 |
| Төсеме біліктерінің өлшемі, мм | 78 |
| Резерв | a:21:{i:370;i:0;i:371;i:0;i:372;i:0;i:373;i:0;i:374;i:0;i:375;i:0;i:378;i:0;i:379;i:0;i:380;i:0;i:381;i:0;i:393;i:0;i:399;i:0;i:401;i:0;i:406;i:0;i:412;i:0;i:413;i:0;i:417;i:0;i:445;i:0;i:446;i:0;i:653;i:0;s:0:"";i:0;} |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Түсіру жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), мм/с | 92/85 |
| Қозғалыс жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), км/сағ | 3,5/4 |
| Көтеру жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), мм/с | 100/112 |
| Батарея түрі | гельді |
| Жетек түрі | Электрлік |
| Тежегіш түрі | электромагниттік |
| Айырлардың қалыңдығы, мм | 54 |
| Жүктеме орталығы, мм | 600 |
| Айырлардың ені, мм | 560 |
| Корпустың ені, мм | 403 |
| Өту жолының ені (1000х1200 паллет), мм | 2305 |
| Өту жолының ені (800х1200 паллет), мм | 2230 |
| Қаптаманың ені, мм | 2180 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



