TOR CDT бөшкеге арналған жинақтағыш
Электр көтергіші бар гидравликалық 0,35 т 2,5 м TOR CDT стекер-боккоантаторы
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Көтеру биіктігі | 2500 мм |
| Жүк көтергіштігі | 350 кг |
| айналудың минималды радиусы | 875 мм |
| Өз салмағы | 718 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | штабелер |
| штабелер түрі | Электр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея, Қ/А | 12/100 |
| Науқандық тауар | Иә |
| Салмақ | 718 кг |
| Бөшкенің биіктігі, мм | 915 |
| Бүктелген күйдегі биіктігі, мм | 2000 |
| Көтеру биіктігі, мм | 2500 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 1275 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 1520 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 350 |
| Бөшкенің диаметрі, мм | 600 |
| Артқы дөңгелектердің диаметрі, мм | 200х50 |
| Алдыңғы дөңгелектердің диаметрі, мм | 180х50 |
| Сатып алуға болады | Y |
| Көтеру қозғалтқышының қуаты, кВТ | 1,6 |
| Кернеу, Жылы | 12 |
| Жалпы биіктігі, мм | 2200 |
| Жалпы ұзындығы, мм | 1190 |
| Жалпы ені, мм | 890 |
| Бөшкенің көлемі, л | 210 |
| Бұрылу радиусы, мм | 875 |
| Резерв | a:20:{i:370;i:0;i:371;i:0;i:372;i:0;i:373;i:0;i:374;i:0;i:375;i:0;i:378;i:0;i:379;i:0;i:380;i:0;i:381;i:0;i:393;i:0;i:399;i:0;i:401;i:0;i:406;i:0;i:412;i:0;i:413;i:0;i:417;i:0;i:445;i:0;i:446;i:0;i:653;i:0;} |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Көтеру жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), мм/с | 80/100 |
| Температуралық режим | -5+45°С |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Қаптаманың ені, мм | 1050 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



