Жинақтаушы TOR CDD05B
Өздігінен көтерілетін 0,5 т 1,5 м TOR CDD05B өздігінен жүретін жинақтағыш
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Көтеру биіктігі | 1500 мм |
| Жүк көтергіштігі | 500 кг |
| Өз салмағы | 345 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | штабелер |
| штабелер түрі | Электр |
| Ауырлық орталығы | 450 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1660 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея, Қ/А | 48/20 |
| Салмақ | 345 кг |
| Аккумулятордың салмағы, кг | 13,5 |
| Бүктелген күйдегі биіктігі, мм | 1806 |
| Көтеру биіктігі, мм | 85 |
| Көтеру биіктігі, мм | 1500 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 1806 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 1700 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 500 |
| Артқы дөңгелектердің диаметрі, мм | 80х50 |
| Алдыңғы дөңгелектердің диаметрі, мм | 250х74 |
| Айырлардың ұзындығы, мм | 1175 |
| Жерді тазарту, мм | 20 |
| Дөңгелектердің материалы | нейлон |
| Сатып алуға болады | Y |
| Көтеру қозғалтқышының қуаты, кВТ | 0,8 |
| Жалпы ұзындығы, мм | 1660 |
| Жалпы ені, мм | 878 |
| Бұрылу радиусы, мм | 1200 |
| Резерв | a:20:{i:370;i:0;i:371;i:0;i:372;i:0;i:373;i:0;i:374;i:0;i:375;i:0;i:378;i:0;i:379;i:0;i:380;i:0;i:381;i:0;i:393;i:0;i:399;i:0;i:401;i:0;i:406;i:0;i:412;i:0;i:413;i:0;i:417;i:0;i:445;i:0;i:446;i:0;i:653;i:0;} |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Түсіру жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), мм/с | 145/140 |
| Көтеру жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), мм/с | 135/140 |
| Батарея түрі | гельді |
| Жүктеме орталығы, мм | 450 |
| Айырлардың ені, мм | 565 |
| Қаптаманың ені, мм | 900 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



