Жинақтаушы TOR CDJ1530-WSL
Өздігінен жүретін жинақтағыш 1,5 т 3,0 м TOR CDJ1530-WSL Li-ion (ілесіп жүретін)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Көтеру биіктігі | 3000 мм |
| Жүк көтергіштігі | 1500 кг |
| айналудың минималды радиусы | 1405 мм |
| Өз салмағы | 465 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қозғалтқыштардың жалпы қуаты | 2.2 кВт |
| Түрі | штабелер |
| штабелер түрі | Электр |
| Ауырлық орталығы | 600 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1755 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея, Қ/А | 24/50 |
| Салмақ | 465 кг |
| Аккумулятордың салмағы, кг | 2х27 |
| Шығарылған күйдегі биіктік, мм | 3452 |
| Бүктелген күйдегі биіктігі, мм | 1995 |
| Көтеру биіктігі, мм | 86 |
| Көтеру биіктігі, мм | 3000 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 1995 |
| Аккумулятордың габариттері, мм | 260х165х190 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 1755 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 1500 |
| Айырлардың ұзындығы, мм | 1150 |
| Жерді тазарту, мм | 26 |
| Доңғалақ базасы, мм | 1230 |
| Дөңгелектер саны, дана | 1х1/4 |
| Дөңгелектердің материалы | Полиуретан |
| Қозғалыс қозғалтқышының қуаты, кВТ | 0,75 |
| Қозғалыс қозғалтқышының қуаты, а.к. | 1,02 |
| Көтеру қозғалтқышының қуаты, кВТ | 2,2 |
| Жалпы ұзындығы, мм | 1755 |
| Жалпы ені, мм | 795 |
| Еңсерілетін еңіс (жүкпен/жүксіз), % | 3/10 |
| Бұрылу радиусы, мм | 1405 |
| Жетек доңғалағының өлшемі, мм | 210х70 |
| Теңгерімнің айналмалы дөңгелектерінің өлшемі, мм | 150х58 |
| Төсеме біліктерінің өлшемі, мм | 80х70 |
| Резерв | a:21:{i:370;i:0;i:371;i:0;i:372;i:0;i:373;i:0;i:374;i:0;i:375;i:0;i:378;i:0;i:379;i:0;i:380;i:0;i:381;i:0;i:393;i:0;i:399;i:0;i:401;i:0;i:406;i:0;i:412;i:0;i:413;i:0;i:417;i:0;i:445;i:0;i:446;i:0;i:653;i:0;s:0:"";i:0;} |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Түсіру жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), мм/с | 112/98 |
| Қозғалыс жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), км/сағ | 4,0/4,2 |
| Көтеру жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), мм/с | 92/136 |
| Батарея түрі | литий-ионды |
| Жүктеме орталығы, мм | 600 |
| Айырлардың ені, мм | 570 |
| Бір айырдың ені, мм | 160 |
| Өту жолының ені (1000х1200 паллет), мм | 2245 |
| Өту жолының ені (800х1200 паллет), мм | 2185 |
| Қаптаманың ені, мм | 795 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



