Ағаш өңдеуді қамтамасыз ететін заманауи кәсіпорындарда аралас тегістеуіш қажет. Онымен жұмыс дайындамаларды дайындаудың соңғы сатысында қажет. Тегістеуіште өңделгеннен кейін олар эстетикалық көрініске ие болады, бұйымдар толық және өте тартымды көрінеді.
PROMA компаниясының BPK-2100/230 аралас тегістеу машинасы – бұл әртүрлі ағаш дайындамаларын сапалы өңдеуге көмектесетін көп функциялы құрылғы.
Құрылғының мақсаты
Тегістеуге арналған станокты өнімнің шағын немесе орташа көлемін алу үшін жұмыстар орындалатын кәсіпорындарда қолдану ыңғайлы. Оны пайдалану шеберханаларға, шеберханаларға жарамды, мұнда бұйымдар өндірісін аяқтау үшін қылқан жапырақты және жапырақты ағаштардың шикізатынан жасалған дайындамалар мен бөлшектерді тегістеу қажет. Аппаратты пластмассадан және металдан жасалған бөлшектердің беттерін тегістеу үшін пайдалануға рұқсат етіледі. Станок құрал–саймандарды - бау-бақша жабдықтарын, пышақтарды қайрауға арналған жабдық ретінде де қолданылады.
Станок жабдықталған абразивной лентамен білдіретін негізгі құралы орындау үшін ағаштың бетін өңдеу. Таспа жоғары жылдамдықпен біркелкі қозғалады. Осылайша, бөлшектер мен дайындамалардың беттерін жоғары сапалы өңдеу жүзеге асырылады.
- Үйде пайдалануға және кәсіпқойларға жарамды
- Конструкция көптеген өндірістік операцияларға жарамды
- Таспаны жылдам және оңай ауыстыру
- Таспаның үлкен қозғалыс жылдамдығы
- Дөрекі, ұсақ және қалыптап тегістеу
- Металдарды, ағашты және басқа материалдарды өңдеуге арналған кең ауқымды қолданбалар
| Тұтынылатын қуат | 1500 ватт |
| Дайындаманы беру | Қолмен |
| Кернеу | 230 В / 50гц |
| Таспа жылдамдығы | 1140 м/мин |
| Таспа өлшемі | 100х1220 мм |
| Кестені жылжыту | 30/100 |
| Өлшемдері ДхВхШ | 620х400х345 мм |
| Таза/брутто салмақ | 35 /38 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Proma |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз





