Euro-lift жүк көтергіш таль
Euro-lift SH50 H9 УСВ 5,0т 9м (бет биіктігі 495мм) 380В/3ф/50Гц электрлі аспалы танль көтеру жылдамдығы 5/0,8 м/мин 6,0/0,9кBТ алдыңғы жылдамдығы 11130х18х18х18х18х3065С11-201х1865С11-201х181130-2 165С65 133-265 элокотехникалы слотерлеме 11135х = = = = = такие 5-20м/мин (жиілікті түрлендіргіш), 0,5 кВт, түйісу Schneider,полис.4/1, арқан, жұмыс тәртібі M5 (марка 150-500 мм) 24В, пульт 6кнопка+кідікті+толқыш
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | EURO-LIFT |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Көтеру биіктігі | 9 м |
| Жүк көтергіштігі | 5000 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдық түрі | Таль |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 450 кг |
| Биіктігі | 780 мм |
| Ұзындығы | 1400 мм |
| Ені | 1080 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Арқалық, мм | 150-500 |
| Салмағы (кг) | 450 |
| Көтеру биіктігі, м | 9 |
| Бұйымның габариттері, мм | 1400 x 1080 x 780 |
| Жүк көтергіштігі, т | 5 |
| Арқанның диаметрі, мм | 9 |
| Құжаттама | Еуростандарттың орындауындағы электр арқанды таль SH, Таль SH габариттік сызбалары |
| "Авариялық тоқтату" батырмасы | Иә |
| Пультіндегі түймелердің саны, дана | 6 |
| Көтеру қозғалтқышының қуаты, кВТ | 6,0/0,9 |
| Пульттің болуы | Иә |
| Кернеу, Жылы | 380 |
| Қозғалыс жылдамдығы, м/мин | 5-20 |
| Көтерілу жылдамдығы, м/мин | 5/0.8 |
| Қорғау дәрежесі | IP55 |
| Құрылыстың биіктігі, мм | 596 |
| Қозғалыс түрі | жылжымалы |
| Көтергіштің түрі | электрлік |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Штрих-код | 4610029438683 |
| орындалуы | Жалпы өнеркәсіптік |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



