Кран мостовой
Кран мостовой однобалочный опорный однопролётный г/п 10 т пролет 16,5 м
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүк көтергіштігі | 10 т |
| Аралықтың ұзындығы | 16.5 м |
| Кернеу | 380 В |
| Көпір кранының түрі | бір арқалық тірек |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1820 кг |
| Көтеру биіктігі, м | 36-ға дейін |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 400 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 16660 |
| Жүк көтергіштігі, т | 10,0 |
| Қозғалыс қозғалтқышы, кВТ | 1,5х2 |
| Ұзындығы, м | 16,5 |
| Екі рельстің орталық арақашықтығы, м | 16,5 |
| Көтеру қозғалтқышының қуаты, кВТ | 1,1 |
| Кернеу, Жылы | 380 |
| Опция. Жұмыс тәртібі | 3К |
| Опция. Температуралық режим | -40°C…+40°C |
| Опция. Кран жолының рельс түрі 3К | Шаршы 50х50 |
| Опция. Басқарма | Радиобасқару |
| Реборда, мм | 1500 |
| Жұмыс режимдері | 2К |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Қозғалыс жылдамдығы, м/мин | 20 |
| Температуралық режим | -20°C…+40°C |
| Кран жолының рельс түрі 2К | Шаршы 40х40 |
| Басқарма | Басқару пульті |
| Қаптаманың суреті | Жоқ |
| Қаптаманың ені, мм | 290 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



