Кран мостовой
Кран мостовой однобалочный подвесной однопролётный г/п 10 т пролет 16,6 м
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Салмақ | 2.7 т |
| Жүк көтергіштігі | 10 т |
| Аралықтың ұзындығы | 16.6 м |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -20 град. |
| Кернеу | 380 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Көтеру биіктігі, м | 36-ға дейін |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 800 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 17200 |
| Жүк көтергіштігі, т | 10,0 |
| Қозғалыс қозғалтқышы, кВТ | 0,55х4 |
| Ұзындығы, м | 16,6 |
| Екі рельстің орталық арақашықтығы, м | 16,6 |
| Көтеру қозғалтқышының қуаты, кВТ | 0,8 |
| Кернеу, Жылы | 380 |
| Опция. Жұмыс тәртібі | 3К |
| Опция. Температуралық режим | -40°C…+40°C |
| Опция. Басқарма | Радиобасқару |
| Реборда, мм | 1500 |
| Жұмыс режимдері | К3 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Қозғалыс жылдамдығы, м/мин | 20 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -20+40°C |
| Басқарма | Басқару пульті |
| Қаптаманың ені, мм | 540 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



