Кран мостовой
Кран мостовой однобалочный подвесной однопролётный г/п 10 т пролет 6,0 м
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 860 т |
| Жүк көтергіштігі | 10 т |
| Аралықтың ұзындығы | 6 м |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -20 град. |
| Кернеу | 380 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 6 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Көтеру биіктігі, м | 36 метрге дейін |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 800 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 6200 |
| Жүк көтергіштігі, т | 10,0 |
| Қозғалыс қозғалтқышы, кВТ | 0,55 кВТ х 4 дана |
| Ұзындығы, м | 6,0 |
| Екі рельстің орталық арақашықтығы, м | 6,0 |
| Көтеру қозғалтқышының қуаты, кВТ | 0,8 кВТ |
| Кернеу, Жылы | 380В |
| Опция. Жұмыс тәртібі | 3К |
| Опция. Температуралық режим | (-40°C…+40°C) |
| Опция. Басқарма | Радиобасқару |
| Реборда, мм | 1500 |
| Жұмыс режимдері | 2К |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Қозғалыс жылдамдығы, м/мин | 20 |
| Температуралық режим | (-20°C…+40°C) |
| Басқарма | Басқару пульті |
| Қаптаманың суреті | Жоқ |
| Қаптаманың ені, мм | 540 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



