Кран мостовой
Кран мостовой однобалочный подвесной однопролётный г/п 3,2 т пролет 12,0 м ОГП в комплекте, Режим К3, (-40;+40)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүк көтергіштігі | 3.2 т |
| Аралықтың ұзындығы | 12 м |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -20 град. |
| Кернеу | 380 В |
| Көпір кранының түрі | Аспалы бір арқалық |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1643 кг |
| Көтеру биіктігі, м | 36,0 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 520 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 12200 |
| Жүк көтергіштігі, т | 3,2 |
| Қозғалыс қозғалтқышы, кВТ | 0,37 кВТ х 2 дана |
| Ұзындығы, м | 12,0 |
| Көтеру қозғалтқышының қуаты, кВТ | 0,37 |
| Кернеу, Жылы | 380 |
| Опция. Жүк көтергіштігін шектегіш | жиынтықта |
| Жұмыс режимдері | К3 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Қозғалыс жылдамдығы, м/мин | 20 |
| Температуралық режим | -40°C +40° |
| Қаптаманың ені, мм | 540 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



